A♥U

Ši istorija yra apie mūsų labai gerą ir mylimą draugę, kuri su DEKŪ yra nuo pat pradžios. Mūsų mieliausioji, nuoširdžiausia, t i k r i a u s i a, labai talentinga fotografė – Agnė Solovjovaitė.

Taigi, kai Agnė pasakė, jog didžioji šventė jau pradėta planuoti, kilo džiaugsmo banga ir kaip mat prasiveržė idėjų upės (kurias vėliau teko pažaboti).

Agnė svajojo apie šventę gamtoje, tarp didelių medžių, miške, kad viskas būtų kuo natūraliau, o svarbiausia – tikra ir nuoširdu. Idėjos – šventę rengti tiesiog miške, teko atsisakyti, žinant nenuspėjamus Lietuvos orus, mašalų ir uodų išpuolius gamtoje. Tačiau buvo pasirinkta artimiausia Agnės norams  Sigito Masiulionio sodyba Ukmergės raj.

Dekoras. Jį apibūdinti būtų galima kaip boho + rustic + gliteris + milijonas lempučių. Nors pirminis Agnės noras buvo pastatyti “Hario Poterio” stiliaus palapinę (ne baltos spalvos, su aukštais stogeliais), teko naudoti tradicinę baltą.
Svarbiausias dekoro akcentas – lemputės, buvo sukabinėtos tarp palapinių, taip sukuriant “žvaigždėtą” šokių aišktelę. Medžiai, sodybos namelis taip pat buvo apkabinėti lemputėmis, galutinis vaizdas priminė vaikystėje skaitytų pasakų iliustracijas.
Idėja prikabinti daug daug sapnų gaudyklių kilo Agnei, todėl specialiai jos šventei sukūrėme jas.
Kadangi tai buvo festivalio tipo vestuvės, stovėjo vienas ilgas stalas, kurio centrinėje dalyje buvo išdėlioti užkandžiai: naudoti ryškiaspalviai, mediniai, žalvariniai indai jiems sudėti.

Gėlės. Naudotos laukų gėlės, kuriuos tuo metu žydėjo visu grožiu ! Puokštelės, išdėliotos užkandžių stalo šonuose, buvo padabintos įvairiausiomis plunksnomis, sumerktos į įvairiaspalves, žalvarines, stiklines vazeles.

Desertų stalas. Tiksliau stalai. Jiems sukurti naudojome bačkutę, medines dėžes, dėžutes, stovelius. Desertus dėliojome žalvariniuose indeliuose (visas šias dekoracijas galite rasti čia -> dekoracijos).

Vainikuojant visą istoriją – kiek girdėjom, vestuvės buvę tokios linksmos ir nuotaikingos, jog nuo šokių, šokių aišktelėje, lemputės nustoję degti ir žolė nuplikusi.

Grožėkitės !

Dekoras – DEKŪ
Fotografijos – fotodonatas.lt
Šventės vieta –Sigito Masiulionio sodyba
Publikacija – žurnalas “Vestuvės” / ruduo 2017

Linkėjimai ir nuoširdžiausias a č i ū, Agne ir Ugniau,
Su ♥ DEKŪ komanda

DEKŪ