VESTUVIŲ POKYČIAI: DABAR IR 7 METAI ATGAL

Prieš septynis metus, kuriant pirmąjį IDĖJŲ KATALOGĄ, galėjome tik svajoti apie kitokias – drąsias, modernias, ne į rėmus įspaustas vestuves.

Po septynių metų, situacija vestuvių industrijoje pasikeitė ir pasikeitė stipriai į gerą. Pasikeitė ne tik šventės konceptas (nuo mažiau suvaržyto į asmeniškesnį ir laisvesnį), bet ir jaunųjų išvaizda (nuo klasikinės, nuosaikios į individualią ir unikalią). Norėdamos atšvęsti geruosius pokyčius, prisidėjome prie idėjinės 2Frogs organizuotos fotosesijos – apie stiprią, drąsią ir išskirtinę nuotaką, kuriai neezistuoja senosios taisyklės.

Nuotraukos: Rūta Kenstavičiūtė Photography
Nuotakos suknelė: INŽI mados namai
Dekoras: Aliūtė Funky Flower, DEKŪ studija
Floristika: Aliūtė Funky Flower
Organizavimas: 2Frogs

Svarbu pabrėžti, jog pokyčiai prasidėjo ne tik jaunųjų išvaizdoje ar šventės koncepcijoje, bet ir šventės dekore. Jau kelis metus iš eilės yra vis garsiau kalbama apie gamtai draugiškesnį, tvaresnį šventės dekoro sprendimą.

Kas sekate mūsų veiklą, žinote, jog nuomojamų dekoracijų kolekcijas esame sukūrę iš sendaikčių ir vintažnių daiktų. Daugumą turimo inventoriaus pagaminome ir savomis rankomis, perdirbdamos senus daiktus ar senas medžiagas.

Tvarumas, ekologija ir antrinis panaudojimas mūsų darbo srityje mums yra vienas iš prioritetų. Todėl prie šio projekto mums buvo ypatingai smagu prisidėti, nes šiai inspiracinei fotosesijai, floristikos dizainerė Aliūtė Funky Flower sukūrė gamtai draugiškas kompozicijas be floristinės oazės. Vietoje jos, buvo naudojami kenzanai ir floristinis tinklas.

DEKŪ