NAUJO SEZONO SPALVOS IR SKONIAI

Šis praėjusio sekmadienio renginys turi ilgą, bet labai prasmingą priešistorę, kuria norime pasidalinti. Galbūt ji padės suprasti, o gal net ir pakeisti kitas klaidingas nuomones ar įsitikinimus.

Prieš gerus metus, kai dar DEKŪ studijoje buvo sukamos sienos ir kabinamos lubos, mus aplankė mūsų kaimynės. Žinojome tik tiek, jog jos yra dekoratorės, kurios į šalimais esantį sandėlį vis važiuodavo pasiimti ar padėti savo pačių dekoracijas. Neslėpsime, galvoje pradėjo suktis neigiamos ir baimingos mintys apie konkurenciją.

Tokia buvo mūsų nuomonė pirmą kartą susitinkant su 2Frogs dekoratorėmis, kurios tąkart atvyko pasiskolinti žydinčių medžių vienam projektui. Dabar jau žinome, jog tai buvo vienas iš daugelio projektų, kuriuose dalyvausime drauge. Projektas po projekto ir mes tapome kolegomis – draugėmis, o mintys apie dekoratores – konkurentes tapo juokingos mums abiems.

Iš gražios draugystės gimė ir šis pirmasis švenčių planuotojų, dekoratorių, vedėjų, fotografų ir kitų paslaugų tiekėjų renginys DEKŪ studijoje. Labai esame dėkingi Agnei iš 2Frogs subūrus didelę kolegų komandą, be kurios renginys nebūtų buvęs toks puikus.

Renginio tikslas – skatinti draugystę, partnerystę ir bendradarbiavimą švenčių rinkoje. Prisistatyti patiems ir pristatyti kokybiškai dirbančius kolegas, pasidalinti naujienomis ar atradimais, kurie naudingi mums bei mūsų klientams.

Esame labai dėkingi visiems kolegoms ir naujiems draugams, prisidėjusiems ir atvykusiems į renginį. Atsiprašome kolegų, kurių šįkart nepakvietėme: esame dar maži, todėl galėjome sutalpinti tik nedidelį kiekį svečių. Pažadame augti ir sekantį kartą priimti dukart didesnį būrį svečių !

Būkime vieni kitų įkvėpėjais ir teisingais kritikais, tapkime kolegomis – draugais, su kuriais atėjus dienai, galėsime ir kalnus nuversti !

Renginio organizatorės: 2Frogs
Dekoras: 2Frogs
Užkandžiai: Kitchen Obsession
Naujo sezono skoniai – desertai: La Serbentas
Gražiausi kokteiliai: CwB barmenai
Muzika: Tavo Fiesta
Nuotraukos: Vita Tamoliūnė


DEKŪ